Dit is het laatste blog van deze reis.
De tweede dag in San Pedro staan we vroeg op en wordt ons geadviseerd winterkleding aan te trekken.
We reizen richting het noorden vanaf San Pedro naar de “Geysers del Tatio” op 4340m hoogte.
We arriveren hier zo 6.30 uur in de ochtend het vriest dan ca -14gr Celsius terwijl het water uit de geisers ca 80gr Celsius is.
Door de extreme temperatuur verschillen in combinatie met de zonsopkomst kun je bijzondere effecten in beeld brengen.
Met meer dan 80 geisers is El Tatio een van de grootste geiservelden ter wereld.
Hier komt de opkomende zon door de wolkenmassa heen. Let op de groep rechtsonder.
Bovenstaande foto is wat later in de ochtend gemaakt.
Later in de ochtend krijgen we in dit gebied in de buurt van El Tatio ons ontbijt geserveerd dit was er even bij ingeschoten.
De volgende ochtend vertrekken we uit San Pedro richting het vliegveld in Calama nadat we onderweg nog wat foto’s gemaakt hebben.
Na een sanitaire stop rijden we naar Calama voor een binnenlandse vlucht naar Santiago om daar in één nacht te verblijven en vervolgens de thuisvlucht naar Amsterdam.
Ter afsluiting de laatste foto: de sterrenhemel boven Chili in de buurt van San Pedro.
ArgentiniëBoliviaChili- Buenos Aires: Blog 1
ArgentiniëBoliviaChili- Salta Cachi: Blog 2
ArgentiniëBoliviaChili- Cachi Cafayate: Blog 3
ArgentiniëBoliviaChili- De Condor: Blog 4
ArgentiniëBoliviaChili- Cachi Cafayate: Blog 5
ArgentiniëBoliviaChili- Cafayate-Salta: Blog 6
ArgentiniëBoliviaChili- Salta-Tilcara-grens Bolivia: Blog 7
ArgentiniëBoliviaChili- Tupiza-Uyuni: Blog 8
ArgentiniëBoliviaChili- Zoutvlakte-Uyuni-Bolivia: Blog 9
ArgentiniëBoliviaChili- Unyuni-Villamar: Blog 10
ArgentiniëBoliviaChili- Villamar(flamingo’s): Blog 11
ArgentiniëBoliviaChili- Villamar-San Pedro de Atacama: Blog 12
Indrukwekkende hoeveelheid geisers, levert mooie beelden op. De bergachtige landschappen zijn ook zeer fotogeniek. Er is blijkbaar weinig lichtvervuiling op de plek van de sterrenhemel foto, mooi beeld heb je daar kunnen maken.
Je verteld al hoe mooi het was en dat is het, adembenemend! Ik zat gelijk te denken dat je wel kan exposeren, goede reclame voor deze reis!